Liste der registrierten Teams

Club Team name Category
AIK Vit United Pojkar 2011
AIK Vit City Pojkar 2011
AIK FF Pojkar 2009 Lätt/Medel
AIK FF Pojkar 2009 Lätt/Medel
Bagarmossen Kärrtorp BK BKBK Pojkar 2007 Lätt/Medel
Bele Barkarby FF Flickor 2008 Lätt/medel
Boo FF P11:2 Pojkar 2011
Boo FF Pojkar 2011
Boo FF Pojkar 2011
Boo FF P11:03 Pojkar 2011
Boo FF P1005 Pojkar 2010 Lätt/Medel
Boo FF P09:6 Pojkar 2009 Lätt/Medel
Boo FF P09:7 Pojkar 2009 Svår/Extra Svår
Boo FF P08:2 Pojkar 2008 Lätt/Medel
Boo FF P07:2 Pojkar 2007 Lätt/Medel
Djurgårdens IF 08 Pojkar 2012
Djurgårdens IF 08-2 Pojkar 2007 Lätt/Medel
Djurgårdens IF F2008-2 Flickor 2008 Lätt/medel
Enskede IK Mörkblå Pojkar 2012
Enskede IK EIK P09 Marin Pojkar 2009 Lätt/Medel
Enskede IK EIK Lila Pojkar 2009 Lätt/Medel
Enskede IK Flickor 2008 Svår
FK Bromma Pojkar 2009 Svår/Extra Svår
Gröndals IK Blå Flickor 2009
Gröndals IK Vit Flickor 2009
Gröndals IK Flickor 2007
Hammarby 13:21 Pojkar 2013
Hammarby IF Lag 23 Pojkar 2013
Hammarby IF 13:24 Pojkar 2013
Hammarby IF Pojkar 2013
Hammarby IF Pojkar 2011
Hammarby IF Pojkar 2011
Hammarby IF Vit Pojkar 2010 Lätt/Medel
Hammarby IF Pojkar 2010 Svår
Hammarby IF 10.24 Pojkar 2010 Svår
Hammarby IF P08:4 Pojkar 2008 Lätt/Medel
Hammarby IF Pojkar 2008 Lätt/Medel
Hammarby IF Flickor 2008 Svår
Hammarby IF Flickor 2007
Hanvikens SK Flickor 2007
HIF FF P10 Vit FF Vit Pojkar 2010 Svår
Huddinge IF P10:4 Pojkar 2010 Lätt/Medel
Huddinge IF P10:4 Pojkar 2010 Svår
Huddinge IF P092-3 Pojkar 2009 Lätt/Medel
Huddinge IF Flickor 2007
Hägersten SK 1 Tigrar Pojkar 2013
Hägersten SK 3 Lejon Pojkar 2013
Hägersten SK 2 Leoparder Pojkar 2013
Hägersten SK Lejon Svart Pojkar 2012
Hägersten SK Lejon Gul Pojkar 2012
Hägersten SK Medel Pojkar 2010 Lätt/Medel
Hägersten SK Pojkar 2009 Lätt/Medel
Hägersten SK Flickor 2010
Hägersten SK Flickor 2009
IF Brommapojkarna BP 10-1 Pojkar 2009 Svår/Extra Svår
IF Brommapojkarna Pojkar 2007 Lätt/Medel
IF Brommapojkarna BP P08-12 Pojkar 2007 Lätt/Medel
IF Brommapojkarna P07-5 Pojkar 2007 Svår/Extra Svår
IF Brommapojkarna BP 07-8 Flickor 2007
IFK Aspudden Tellus Röd Vit Pojkar 2012
IFK Aspudden Tellus Röd Blå Pojkar 2012
IFK Aspudden Tellus Pojkar 2012
IFK Aspudden Tellus Pojkar 2012
IFK Aspudden Tellus Gul Pojkar 2011
IFK Aspudden Tellus Gul 1 Pojkar 2010 Lätt/Medel
IFK Aspudden Tellus lätt Pojkar 2010 Lätt/Medel
IFK Aspudden Tellus Gul 2 Pojkar 2010 Svår
IFK Aspudden Tellus P08 Röd 2 Pojkar 2008 Lätt/Medel
IFK Aspudden Tellus P08 Röd 1 Pojkar 2008 Lätt/Medel
IFK Aspudden Tellus Gul Pojkar 2008 Lätt/Medel
IFK Aspudden Tellus Gul Pojkar 2008 Svår/Extra svår
IFK Aspudden Tellus Gul1 Pojkar 2007 Svår/Extra Svår
IFK Aspudden Tellus 1 Blå Flickor 2011
IFK Aspudden Tellus 2 Orange Flickor 2011
IFK Aspudden Tellus Flickor 2009
IFK Aspudden Tellus Flickor 2008 Lätt/medel
IFK Aspudden-Tellus P09 Röd Pojkar 2009 Lätt/Medel
IFK Aspudden-Tellus P09 Röd Pojkar 2009 Svår/Extra Svår
IFK Haninge P11-5B Pojkar 2011
IFK Haninge P11-5A Pojkar 2011
IFK Lidingö FK 07 vit Pojkar 2009 Lätt/Medel
IFK Lidingö FK F07:3 Flickor 2007
IFK Stocksund Pojkar 2013
IFK Stocksund CUPOLE Pojkar 2007 Lätt/Medel
IFK Stocksund Eurotema Pojkar 2007 Svår/Extra Svår
Jarlabergs IF Pojkar 2012
Karlbergs BK Grön 2 Pojkar 2009 Lätt/Medel
Karlbergs BK Grön 1 Pojkar 2009 Svår/Extra Svår
Karlbergs BK Pojkar 2007 Lätt/Medel
Kransen United FF Pojkar 2010 Lätt/Medel
Kungsängens IF Röd Pojkar 2009 Lätt/Medel
Kungsängens IF Blå Pojkar 2009 Svår/Extra Svår
Kämpetorp BK Pojkar 2010 Lätt/Medel
Mälarhöjdens IK Orange Pojkar 2012
Mälarhöjdens IK Grön Pojkar 2012
Mälarhöjdens IK Vit Pojkar 2012
Mälarhöjdens IK Rosa Pojkar 2012
Mälarhöjdens IK Röd Pojkar 2012
Mälarhöjdens IK Blå Pojkar 2012
Mälarhöjdens IK Pojkar 2010 Lätt/Medel
Mälarhöjdens IK Pojkar 2010 Lätt/Medel
Mälarhöjdens IK Pojkar 2010 Lätt/Medel
Mälarhöjdens IK Pojkar 2010 Lätt/Medel
Mälarhöjdens IK VIT Pojkar 2009 Lätt/Medel
Mälarhöjdens IK SVART Pojkar 2009 Lätt/Medel
Mälarhöjdens IK RÖD Pojkar 2009 Svår/Extra Svår
Mälarhöjdens IK Pojkar 2007 Lätt/Medel
Mälarhöjdens IK Pojkar 2007 Lätt/Medel
Mälarhöjdens IK Pojkar 2007 Lätt/Medel
Mälarhöjdens IK Pojkar 2007 Lätt/Medel
Mälarhöjdens IK Flickor 2013
Mälarhöjdens IK Svart Flickor 2011
Mälarhöjdens IK Vit Flickor 2011
Mälarhöjdens IK Röd Flickor 2011
Mälarhöjdens IK Blå Flickor 2010
Mälarhöjdens IK Röd Flickor 2010
Mälarhöjdens IK Rött Flickor 2009
Mälarhöjdens IK Vitt Flickor 2009
Mälarhöjdens IK Flickor 2008 Lätt/medel
Norrtull SK 2 NSK Gul Pojkar 2008 Lätt/Medel
Norrtull SK 1 NSK Svart Pojkar 2008 Lätt/Medel
Norrtulls SK Svår Pojkar 2007 Svår/Extra Svår
Nynäshamns IF Pojkar 2011
Nynäshamns IF Pojkar 2008 Svår/Extra svår
RCD Espanyol Pojkar 2007 Svår/Extra Svår
Rågsveds IF Pojkar 2007 Lätt/Medel
Rågsveds IF Pojkar 2007 Svår/Extra Svår
Rönninge Salem Fotboll Pojkar 2012
Rönninge Salem Fotboll Pojkar 2012
Rönninge Salem Fotboll Pojkar 2012
Rönninge Salem Fotboll Flickor 2008 Svår
Segeltorps IF Pojkar 2011
Segeltorps IF Pojkar 2011
Segeltorps IF Pojkar 2007 Lätt/Medel
Segeltorps IF Flickor 2008 Lätt/medel
Segeltorps IF Flickor 2007
Sickla IF P10-röd Pojkar 2010 Svår
Sickla IF Röd Flickor 2007
Sickla IF Blå Flickor 2007
Skogås-Trångsunds FF P08 Röd Medel Pojkar 2008 Lätt/Medel
Sollentuna FK Helenelund Flickor 2008 Svår
Storkyrkopojkarna Pojkar 2010 Lätt/Medel
Stuvsta IF P12:1 Pojkar 2012
Stuvsta IF Pojkar 2010 Lätt/Medel
Stuvsta IF P07:1 Pojkar 2007 Lätt/Medel
Stuvsta IF Grön Flickor 2007
Stuvsta IF Svart Flickor 2007
Svensk-Palestinska FF Pojkar 2009 Lätt/Medel
Syrianska FC Flickor 2011
Sörskogens IF A Flickor 2011
Sörskogens IF Flickor 2011
Sörskogens IF Flickor 2010
Tullinge Fotboll Flickor 2010
Tullinge TP Vit Pojkar 2010 Lätt/Medel
Tullinge TP Grön Pojkar 2010 Lätt/Medel
Tullinge TP Pojkar 2010 Svår
Tullinge TP Pojkar 2008 Svår/Extra svår
Tullinge TP Flickor 2007
Täby FK Flickor 2007
Vakans 2013 Pojkar 2013
Vakans Pojkar 2012
Vakans Pojkar 2010 Svår
Vakans Pojkar 2008 Svår/Extra svår
Vakans Pojkar 2007 Svår/Extra Svår
Vakans Flickor 2013
Vakans Flickor 2013
Vakans Flickor 2010
Vakans Flickor 2009
Vakans Flickor 2008 Svår
Vasalunds IF Svart Pojkar 2009 Svår/Extra Svår
Vasalunds IF Röd Pojkar 2009 Svår/Extra Svår
Vasastan BK Vit Pojkar 2008 Svår/Extra svår
Vasastan BK Blå Pojkar 2008 Svår/Extra svår
Vega FC lag svart Pojkar 2011
Vega FC Flickor 2013
Vendelsö IK Sågen P11 Blå Pojkar 2011
Vendelsö IK Sågen P11 Blå/Vit Pojkar 2011
Vendelsö IK 2 Vit Flickor 2007
Vendelsö IK 1 Blå Flickor 2007
Älta IF Pojkar 2012
Älta IF Pojkar 2012
Älta IF Pojkar 2012
Älta IF Pojkar 2012
Älta IF Pojkar 2012
Älta IF Pojkar 2011
Älta IF Pojkar 2011
Älta IF Pojkar 2011
Älta IF Pojkar 2007 Lätt/Medel
Älvsjö AIK Gul Pojkar 2013
Älvsjö AIK Vit 1 Pojkar 2012
Älvsjö AIK Vit 2 Pojkar 2012
Älvsjö AIK Lila Pojkar 2011
Älvsjö AIK Gul 2 Pojkar 2011
Älvsjö AIK Gul 1 Pojkar 2011
Älvsjö AIK Blå Pojkar 2009 Lätt/Medel
Älvsjö AIK 3 svart Pojkar 2009 Lätt/Medel
Älvsjö AIK Vit 2 Pojkar 2008 Lätt/Medel
Älvsjö AIK Vit 1 Pojkar 2008 Lätt/Medel
Älvsjö AIK Svart Flickor 2011
Älvsjö AIK Blå Flickor 2011
Älvsjö AIK Ävlsjö F10 Blå 2 Flickor 2010
Älvsjö AIK Älvsjö F10 Blå 1 Flickor 2010
Älvsjö AIK Blå Flickor 2008 Lätt/medel
Älvsjö AIK vit Flickor 2008 Lätt/medel
Älvsjö AIK Blå Flickor 2008 Svår
Älvsjö AIK F08-vit Flickor 2008 Svår
Örby IS Pojkar 2008 Lätt/Medel
Deli Italia The Norr Company Sorunda Korv